מיתוג עסקי באמצעות

חתימה למייל

זה לא סוד שמיתוג אישי הוא חשוב מאוד על מנת לבסס את המקצועיות ואת הערכים שלכם בתחום שלכם. בכדי לעשות זאת באופן יעיל תצטרכו להשקיע רבות במיתוג הדיגיטלי שלכם בין אם על ידי רשתות החברתיות השונות, אתר אינטרנט או בלוג ולא פחות חשוב – באמצעות חתימה במייל שיש לה השפעה רבה על הנוכחות הדיגיטלית שלכם.

הדואר האלקטרוני משמש כיום כמעט כל עסק כדי לתקשר עם לקוחות ואנשי מקצוע בתחום ואפשר לומר שהוא למעשה המראה החיצוני להתנהלות היומיומית מולם. זו אחת הסיבות שלחתימה הדיגיטלית שלכם במייל יש הרבה כוח וזו ההזדמנות שלכם לייחד את עצמכם מקצועית. אם עדיין לכם חתימה ייחודית לעסק שלכם – ריכזנו לכם 7 סיבות למה כן כדאי לכם להשקיע בשירותי עיצוב חתימה למייל.

איש SEO בהחלפת קישורים
  1. רושם ראשוני מקצועי – כולם יודעים שאין תחליף לרושם ראשוני מקצועי וחתימה דיגיטלית במייל היא אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת. כאמור, המייל הוא אחד הכלים המרכזיים בהם אנו משתמשים כדי לתקשר עם הלקוחות, הספקים ואנשי המקצוע בהתנהלות היומיומית שלנו, חתימה במייל תוכל לסייע לכם במיתוג העסק בקלות יחסית ולהרשים לקוחות פוטנציאלים.
  2. שקיפות – חתימה במייל שמכילה את כל פרטי ההתקשרות עם אותו אדם ואף כזו שמשלבת תמונה של איש המקצוע מעידה על אמון רב ותורמת לתחושת היכרות עם שולח המייל.
  3. יעילות – החתימה הדיגיטלית שלכם היא למעשה מעין כרטיס ביקור לעסק שלכם – היא תכיל את כל הפרטים הנחוצים כדי ליצור איתכם קשר במהירות: תפקיד נוכחי/מקצוע שלכם, טלפון, מייל נוסף, כתובת של העסק אם יש, אתר אינטרנט ועוד. כך תוכלו לחסוך שרשראות מיילים מיותרת ולספק מענה ראשוני במספר שורות בודדות  ליוצרים איתכם קשר.  
  4. התאמה אישית – כיום עומדות לרשותכם מגוון אפשרויות ליצירת חתימות מעוצבות ומתואמות אישית לאופי ולערכים של עסק. תוכלו לשלב את הלוגו שלכם, תמונה שלכם, לשחק עם גודל הפונטים והצבעים, להוסיף קישורים לפרופילים העסקיים, לאתר ועוד.
  5. מיתוג – חתימה למייל תוכל לתרום רבות למיתוג של העסק שלכם באמצעות שימוש בצבעים של הלוגו, כתובות לאתר החברה ולרשתות החברתיות ועוד. כמו כן, כדאי לדעת שהחתימה במייל תוכל לעלות משמעותית את התנועה באתר שלכם שכן אם החתימה שלכם אסתטית ומרשימה אנשים רבים יסתקרנו לדעת אילו שירותים אתם מציעים ויקליקו על הלינקים השונים.
  6. מהירות – כיום ניתן לעצב חתימה במייל מעוצבת תוך מספר דקות. בעבר זה הצריך תוכנות מיוחדות ומורכבות ויכולות עיצוב – אך כיום מנקודת הנחה שיש לכם כבר לוגו מדובר בהליך פשוט ומהיר שתורם רבות לעסק שלכם.
  7. הטמעה פשוטה – בכדי שהחתימה תופיע אוטומטית בכל מייל שאנו שולחים יש צורך להטמיע אותה. גם כאן מדובר בהליך פשוט מאוד עם יכולת הבנה בסיסית במחשבים.

אין זה משנה אם יש לך עסק קטן הזקוק לדחיפה ראשונית בפרסום ובקידום האתר או חברה בין-לאומית הזקוקה למערך שיווק דיגיטלי מלא עם איש קשר צמוד שיבנה עבורך אסטרטגיה שיווקית מקיפה – לנו יש את השילוב בין הכלים, הידע ואנשי המקצוע המנוסים והמוסמכים – שיאפשר לך להזניק את העסק שלך במרחבים הדיגיטליים.

אנחנו כאן להקשיב

צרו איתנו קשר

כל הזכויות שמורות  © 2019 

Site By PUSH DIGITAL

Call Now Button דילוג לתוכן