פרסום בפייסבוק

פרסום בפייסבוק ובאינסטגרם מצריך היכרות מקיפה עם הרשת החברתית

פייסבוק, הרשת החברתית הפופולריות ביותר, הפכה בשנים האחרונות לכלי שיווקי רב ערך.
כך שכיום, כל בעל עסק אשר מעוניין לקצור את הפירות הטמונים בכלי שיווקי זה, יפעל לבצע פרסום בפייסבוק.
חשוב לדעת כי פרסום בפייסבוק ובאינסטגרם, מצריך היכרות מקיפה עם כלי זה ועם האפשרויות השונות אותן הוא טומן בחובו, בין אפשרויות הפרסום המוצעות: פרסום פוסט מומן בפייסבוק (boosted post) או פרסום מודעה בפייסבוק (facebook my business)
יש לקחת בחשבון, כי הפייסבוק מתעדכן ומשתנה לעתים קרובות, כך ששיטות קידום ופרסום אשר נחשבו ליעילות בעבר, יכולות להיות פחות מתאימות לימנו אנו ולכן, מי שעוסק בתחום של פרסום בפייסבוק חייב להקפיד על עדכנות.

בחורה יושבת עם מחשב ומקבלת לייקים על ידי פרסום בפייסבוק
פוש של תגובות ולייקים על ידי פרסום בפייסבוק

יתרונות

היתרונות של פרסום בפייסבוק ובאינסטגרם

מי שמתלבט אם להשקיע בפרסום ממומן בפייסבוק, חשוב שיכיר תחילה את היתרונות השונים אשר טמונים בכלי זה ובין היתר: העובדה שעלות הפרסום בפייסבוק הינה זולה בהשוואה לאפיקי פרסום אחרים. האפשרות לפלח את קהל היעד ולהגיע בצורה ממוקדת ומדויקת אל הקהלים המבוקשים. היכולת לעקוב אחרי תוצאות הפרסום ולבצע שינויים. העובדה שפרסום בפייסבוק מאפשר להגיע לכמות גדולה במיוחד של גולשים בכל יום.

יצירתיות

חשיבה יצירתית שתוביל לתוצאות

אז נכון שלהיכרות מעמיקה על הכלים השיווקיים והפרסומיים אותם פייסבוק מעמידה לרשות העסקים, יש חשיבות והשפעה גבוהה על יצירת קמפיין מוצלח ואפקטיבי.
יחד עם זאת, גם לפרמטרים כמו יצירתיות תהיה השפעה על הצלחת הקמפיין – כאשר כותרת המודעה חייבת להיות מושכת וממוקדת ותוכן המודעה חייב להיות מחד מדויק ומעביר מסר ומאידך קריאטיבי ומעניין – כזה שימשוך את תשומת לבם של הגולשים ויגרום להם להתעמק במודעה.
כמובן, שבכדי לממש את מלוא הפוטנציאל של הליך הפרסום בפייסבוק, חשוב להתמקד תחילה במטרת הפרסום ובמסר אותו מעוניינים להעביר – האם לדוגמא, המטרה היא לפרסם את כל העסק או אולי להתמקד באחד מהשירותים אותם הוא מציע.

צרו עימנו קשר

ספרו לנו קצת על העסק שלכם
ואיך אתם מקדמים אותו בפייסבוק

אנחנו כאן להקשיב

צרו איתנו קשר

כל הזכויות שמורות  © 2019 

Site By PUSH DIGITAL

Call Now Button

מחפשים חברת שיווק מקצועית?

אנו מזמינים אתכם לקבל את
התמורה הטובה ביותר להשקעה שלך

השאירו פרטים ונחזור בהתקדם

דילוג לתוכן