מה זה קידום אורגני?

כל התשובות

רוב העסקים בישראל בעידן של היום הם כבר בעלי אתר לעסק שלהם . הסיבה שכל עסק רוצה שיהיה לו אתר הוא כי האינטרנט הוכיח את עצמו ככלי שימושי ונפוץ בכל העולם , ומאות מיליוני אנשים גולשים בו מידי יום ,שעה ורגע . כל העיקרון בהקמת אתר אינטרנט הוא כדי שאותם גולשים ייחשפו לאתר וכך למעשה להגדיל את הסיכוי שהם ירכשו את המוצר או השירות שיש לאותו עסק להציע. קידום אורגני הוא אחד מהשיטות היעילות ביותר שבו ניתן להבליט את האתר מבין אתרים אחרים שקיימים באינטרנט.

בניית האתר אינה מספיקה כי כשהאתר יהיה גמור, הוא סתם ישב באינטרנט בין מיליוני אתרים אחרים ויהיה מאוד קשה למצוא אותו ולכן צריך לבצע עבודת קידום אורגני לאתר, קידום שייתן לכם לקוחות בצורה טבעית וללא מימון .

קידום אתרים אורגני בגוגל

מהו קידום אורגני ?

בכל פעם כשאנחנו רוצים לחפש משהו לא משנה אם זה מוצר או מידע קודם כל אנחנו פונים לגוגל ומחפשים שם את מה שאנחנו צריכים. התוצאות הראשונות שיוצאות לנו לרוב הם יהיו התוצאות אליהם אנחנו נפנה ובמקרה שחיפשנו מוצר או שירות אז סביר להניח שנרכוש מאותם תוצאות ראשונות שאליהם נכנסנו. אתרים אלו לא מופיעים ראשונים סתם, הם מופיעים שם כי הם עושים עבודת קידום אורגני באופן שותף כדי להופיע שם.

אתר MY Dreamland לדוגמה, הינו אתר אמריקאי המספק שירותי תיירות לנוצרים מחו"ל לישראל, כך שמילות המפתח שלו אמורות להיות תואמות לחיפושים החודשיים. מילת מפתח כמו christian tours to israel היא בהחלט מילת מפתח שכדאי להשקיע בה כדיי לשפר את הקידום האורגני.

קידום אורגני הוא למעשה קידום טבעי כלומר, קידום האתר ברשתות החיפוש כדי להביא לקוחות בצורה טבעית (אורגנית) כתוצאה מהופעה במקומות ראשונים בגוגל במילות מפתח מסוימות.

כידוע בגלל שיש המון אתרים בכל התחומים וסביר להניח שגם התחום בו תרצו לקדם את האתר שלכם הוא יהיה תחום שמן הסתם יהיו עוד אתרים שמקדמים אז תצטרכו להיכנס לתחרות ולנסות לעקוף את המתחרים שלכם בגוגל עד להגעה לדף הראשון בגוגל ובתקווה גם למקום הראשון.

איך מבצעים קידום אורגני?

לרוב קידום אורגני הוא תחום קשה שמצריך בעל מקצוע מומחה בתחום. אך לאלו שרוצים לנסות לבד אז קודם כל צריך לבדוק שהתשתית של האתר שלכם מותאם לקידום אורגני. לבדוק שהוא מותאם לנייד ולטאבלט, בעל זמני טעינה מהירים , ומותאם להכנסת תוכן איכותי לגולשים. כמובן שיש עוד המון פרמטרים שצריך לבדוק אך לא נפרט אותם כאן.

הפעולות החשובות שצריך לעשות

כדי לקדם אורגנית את האתר שלכם הם :

קישורים פנימיים- לוודא שכל דף באתר שלכם מכיל קישור לדף אחר באתר שלכם- כך אתם עוזרים לגוגל להבין איזה דף חשוב אצלכם.

קישורים חיצוניים קישורים באתר שלכם שיצאו לאתרים אחרים וקישור מאתרים אחרים שיובילו לאתר שלכם. כך אתם עוזרים לגוגל שאתם מותג וגם אתרים אחרים מקשרים אליכם.

תוכן מעניין תצטרכו שיהיה לכם הרבה תוכן מעניין שאנשים ירצו לקרוא . לתוכן אסור להיות מועתק והוא חייב להיות מקורי ומעניין. ככל שגולשים יהיו אצלכם יותר זמן כך גוגל יבין שאתם מעניינים ויעלה אתכם בסולם.

ישנם עוד המון פרמטרים שצריך לבצע כדי לקדם את האתר שלכם אך אלו הם החשובים שבתור התחלה יעזרו לכם בעבודת הקידום שלכם.

צרו עימנו קשר

Call Now Button

הישארו מעודכנים

קבלו עדכונים חמים
ישירות למייל

דילוג לתוכן