סרטוני תדמית

חברת החדשות של עולם השיווק

אפשרו לגולשים להיחשף לתוכן מעשיר, אשר ערוך בצורה מקצועית
ויכול לשפר פלאים את אחוזי ההמרה של העסק שלכם!

צילום כתבה חדשותית

רוצים לקחת את תחום השיווק בעסק שלכם לרמה מקצועית?

שירות חדש מבית פוש דיגיטל מאפשר לכם לקבל סרטוני חדשות מקצועיים כחלק מקמפיין קידום ממומן עסקי. צוות פוש דיגיטל מאפשר לכל לקוח להפיק סרטונים מקוריים ומעניינים, ותוך שימוש בקידום ממומן להביא את העסק למצב שיא החשיפה.
את התוכן שאתם רוצים להעביר לקהל הצופים, אנו עורכים בצורה חדשותית מקצועית. ליווי של קטעי עיתונות, מובילי דעת קהל ומשפיעים מוסיף לסרטון והופך את המשמעות שלו לרלוונטית הרבה יותר.

חשיפת שיא

אנו מקדמים חברות בתחומי עיסוק מגוונים במשק בעזרת סרטוני החדשות והשיווק האלו. החל מכתבות בתחום הבריאות והכלכלה וכלה בחברות הייטק מובילות במשק- כולם מצליחים להגדיל את קהל הלקוחות הפוטנציאלי בעזרת הכתבות החדשותיות שצוות פוש דיגיטל מקדם.
לפניכם עומדת האפשרות להעלות סרטון תדמית, כתבה חדשותית, סרטי דוקו וסרטי עלילה. כל מסר מועבר לגולש בצורה ברורה, מדויקת וחיננית ביותר על מנת ליצור תחושת שייכות לחברה שלכם.

רוצים לקחת חלק במהפכה?

צרו עוד היום קשר עם צוות פוש דיגיטל, ואנו נבנה יחד איתכם את הכתבה החדשותית המנצחת שתביא את המותג שלכם לשיא ההצלחה.

אין זה משנה אם יש לך עסק קטן הזקוק לדחיפה ראשונית בפרסום ובקידום האתר או חברה בין-לאומית הזקוקה למערך שיווק דיגיטלי מלא עם איש קשר צמוד שיבנה עבורך אסטרטגיה שיווקית מקיפה – לנו יש את השילוב בין הכלים, הידע ואנשי המקצוע המנוסים והמוסמכים – שיאפשר לך להזניק את העסק שלך במרחבים הדיגיטליים.

אנחנו כאן להקשיב

צרו איתנו קשר

כל הזכויות שמורות  © 2019 

Site By PUSH DIGITAL

Call Now Button דילוג לתוכן