למה כדאי לבצע פרסום לעסק

רק עם חברת פרסום?

על מנת לקדם את העסק שלך בצורה נכונה, אתה חייב לקבל לידים איכותיים שיהפכו ללקוחות נאמנים.

לשם כך אתה חייב לבצע פרסום בגוגל או פרסום ברשתות החברתיות, לבד או עם חברת פרסום.

חברת פרסום בדיגיטל

חברת פרסום מקצועית תבנה לך אסטרטגית שיווק מקצועית ותדע לנהל תקציבים בצורה נכונה יותר. אם היה לך 100 אלף שקל שהית רוצה להשקיע במניות, האם ההית מעדיף לתת לברוקר מקצועי שינהל תקציבים כאלו, מפקח באלף עיניים על השוק ועל התקציב שלך או לתת למישהו חסר ניסיון או לך שבוא נודה בזה, אין לך זמן להתעסק בכל הקשור לתהליכי פרסום בדיגיטל.

איך להחליט כמה תקציב להקדיש עבור פרסום בדיגיטל?

הכול תלוי בכמות הלידים שתרצה בחודש.

בעזרת מחקר מילות מפתח בגוגל תוכלו לדעת כמה בממוצע יעלה לך קליק ותהיה לך הערכה גסה כמה יעלה ליד (לפי כמות כניסות). כל חברת פרסום מקצועית משתמשת באופטימיזציה על מנת להוריד את עלויות הליד ולשפר את איכותו. ככה שבתקציבים גבוהים חברת פרסום תחסוך לכם הרבה מאוד כסף.

איך להחליט כמה תקציב להקדיש עבור פרסום בדיגיטל?

הכול תלוי בכמות הלידים שתרצה בחודש.

בעזרת שיחת איפיון עם חברת הפרסום תוכלו לקבל הערכה של עלות לליד או עלות לכניסה לאתר במקרה ומדובר בקמפיין טראפיק.

כל עסק זקוק לאתר מודרני שמותאם לגולש ומותאם לגוגל. כל מי שרוצה שהפרסום לעסק שלו יהיה אפקטיבי, חייב להשקיע פעם אחת בעיצוב ובמבנה של האתר, ופעם נוספת בתחזוק האתר בעזרת קידום אתרים SEO.

בעזרת מחקר מתחרים, מחקר ביטויי מפתח ומחקר קישורים, חברת הפרסום תוכל להגיד לכם איפה אתם ממוקמים ביחס למתחרים ומה יצטרכו כדיי לעקוף אותם.

קידום אתרים בגוגל עולה בממוצע בין 1,500-2,500 ₪ לעסקים בהם התחרות לא גבוהה, ויכול להגיע לסכומים גם של 20 אלף פלוס לעסקים בהם התחרות גבוהה.

לסיכום,

חברת פרסום היא לא רק מבצעת קידום אורגני או ניהול קמפיין, היא בעצם מנהלת לך את התקציב ומלווה אותך להצלחה דרך אסטרטגיה שיווקית וייעוץ פרסומי. אנו ממליצים לבחור רק בחברת פרסום עם קבלות ועם שירות אישי שיתן פוש לעסק שלך.

צרו עימנו קשר

אין זה משנה אם יש לך עסק קטן הזקוק לדחיפה ראשונית בפרסום ובקידום האתר או חברה בין-לאומית הזקוקה למערך שיווק דיגיטלי מלא עם איש קשר צמוד שיבנה עבורך אסטרטגיה שיווקית מקיפה – לנו יש את השילוב בין הכלים, הידע ואנשי המקצוע המנוסים והמוסמכים – שיאפשר לך להזניק את העסק שלך במרחבים הדיגיטליים.

אנחנו כאן להקשיב

צרו איתנו קשר

כל הזכויות שמורות  © 2019 

Site By PUSH DIGITAL

Call Now Button דילוג לתוכן