עדכון גוגל Core Vit Vitals

עדכונים של קידום אתרים בגוגל

תוכן עניינים

כל מה שרציתם לדעת על עדכון גוגל Core Vit Vitals. העדכון עתיד לצאת בשנת 2021 לפחות, ולהשפיע על חוויית המשתמש בכל הנוגע לדירוג האתרים המופיעים בגוגל. אז מה הוא בדיוק עדכון קור ויט ואיטל? כל התשובות במאמר זה.

חמישה דברים שאתם רוצים לדעת על עדכון Core Vit Vitals

רגע לפני עליית העדכון וכדי שתוכלו להבין לעומק את המשמעות וההשפעה שלו על האתר שלכם, אספנו לכם חמש נקודות שחשוב לשים לב אליהן בנוגע לעדכון קור ויט וירטואל:

  1. דגש חזק מאוד על תוכן איכותי – גם בעדכון הזה, כמו בעדכונים קודמים וחשובים לא פחות של גוגל, התוכן הוא הכוכב המרכזי. ככל ובאתר שלכם יש תוכן איכותי יותר, קריא, קוהרנטי, מקושר לנישה ובעיקר נעים וזורם – כך הדירוג האורגני של אתר האינטרנט יעלה.
  2. עדכון קריטריונים לדירוג – גוגל מבצעת שינויים באלגוריתם כדי להבטיח דירוג תוכן נכון יותר ומזמין יותר לגולשים. כך שהסיפורים החמים והעדכניים ביותר יופיעו בעמודים הראשונים של תוצאות החיפוש, בכל פעם מחדש ויגרמו לגולשים למצוא את מבוקשם. השינויים מתייחסים לעמודי התווך של עולם האינטרנט כמו מהירות הטעינה של העמוד (פחות מ 2.5 שניות), תצוגה ברורה ואינטראקטיבית ללקוח, עיצוב נוח לעין הגולש.
  3. שילוב כוחות לדירוג מנצח – ממוצע הדירוגים של כל אחת מן הקטגוריות, יוצר את ציון האתר האינטרנטי. ככל שהציון יהיה יותר גבוהה, כך האלגוריתם של גוגל ימקם את האתר שלכם גבוהה יותר בעמודי תוצאות החיפושים השונים.
  4. מובייל – אל תשכחו, גוגל שמה דגש חזק מאוד על המובייל, מפני שהקהל נמצא שם. ולכן, שימו לב שגם התאמה למובייל מקדמת (ואפילו משמעותית), את הדירוג הכללי של האתר.
  5. אבטחה – כמו בעדכונים קודמים גם כאן גוגל מקדמת אתרים מאובטחים (HTTPS) הרבה יותר טוב על חשבון אתרים לא מוכרים ולא מאובטחים.

עדכון גוגל ההכנות הנדרשות לקראת העדכון המיוחל

היתרון שלכם כבעלי אתרים בעת הזו הוא הידע המוקדם. גוגל מפרסמת את המועד המשוערת ליציאת העדכון מתוך רצון לאפשר זמן התארגנות לבעלי האתרים ולהבטיח שהם לא יפגעו מהתהליך. בנקודה זו, אתם צריכים לקחת אחריות, ליזום ולמצוא את כל הדרכים המקצועיות להתאים את האתר שלכם לדרישות המשתנות של גוגל. לחלק לא מבוטל מבעלי האתרים מדובר על משימה מאתגרת, לא ברורה ולעיתים גם ממש בלתי אפשרית. דרושים כלים מקצועיים, הכירות מעמיקה עם התנאים של גוגל וניסיון רב שנים בהקמה וניהול אתרים. על כן, הפתרון הנוח והנגיש ביותר הוא למצוא את אנשי המקצוע לקידום אתרים שיביאו את האתר שלכם למצב שיא ההצלחה ויגרמו לגוגל לתת לכם דחיפה חיובית בדרך. בדיוק בשביל זה אנחנו נמצאים כאן, נכונים ומוכנים לסייע בתהליך הכל כך חשוב הזה.

שתפו את הפוסט
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

אנחנו כאן להקשיב

צרו איתנו קשר
בניית פרופיל קישורים לאתר
קידום אתרים בגוגל

בניית פרופיל קישורים לאתר- למה זה חשוב?

בניית פרופיל קישורים לאתר הוא אחד הפקטורים החשובים ביותר עבור קידום אתרים בגוגל, אם לא החשוב ביותר שביניהם. הסיבה לכך היא שמלבד איכות התוכן עצמו

טיפים לעיצוב פליירים
טיפים לעסקים

טיפים לעיצוב פליירים לעסק שלכם

פליירים מהווים דבר חשוב מאוד עבור כל עסק אשר מעוניין לחשוף את עצמו בצורה רחבה ומשמעותית ובעיקר במסגרת תקציבית הגיונית. מכיוון הפליירים יכולים להיות אמצעי

Call Now Button דילוג לתוכן