קידום בלינקדין

משימה לצוות מקצועי

בשנים האחרונות עולה קרנה של הרשת החברתית לינקדין לעסקים, בקרב בעלי מקצוע רבים. בניגוד לרשתות חברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם, לינקדין מתיימרת להיות רשת חברתית אשר פונה לקהל מקצועי, בעיקר בתחום ההייטק, המשפט וההנדסה, על מנת ליצור קשר בין עובדים, מעסיקים, ויזמים בתחומים שונים. בדיוק מסיבה זו, אם אתם רוצים לשפר משמעותית את הפרופיל המקצועי שלכם, או לקדם את החברה או המיזם שלכם ברשת החברתית, אתם חייבים להסתייע בשירותי מומחה לינקדין, כמו פוש דיגיטל.

פרסום בלינקדין
כולם נמצאים בלינקדאין

טרגוט מתאים לתוצאות

אופטימליות

בכל פעם שאתם רוצים להשיג מטרה מסוימת בלינקדין, בין אם מדובר בגיוס עובדים או בחיפוש עבודה, אתם רוצים לצאת לדרך בצורה מסודרת. לכן, חשוב לבנות את אסטרטגית הפעולה. בדיוק מסיבה זו, חשוב לבצע טרגוט מדויק של קהל היעד שלכם, במיוחד כאשר מדובר על פרסום ממומן בלינקדין לעסקים. למשל, אם אתם מעוניינים לגייס את המנכ"ל הבא לחברה שלכם, אתם רוצים לפלח את קהל הגולשים הפוטנציאליים לפי מקצוע- הייטק, עריכת דין ועוד. כמו כן, מומלץ לפנות לקהל אשר מציג כישורים מאוד מסוימים. שיווק בלינקדין דורש טרגוט נכון של קהלים. וכך  מומחה לינקדאין מאפשר לכם לענות על דרישות התפקיד במדויק, ולצמצם את זמן החיפושים למשרות.

כולם נמצאים בלינקדאין

ליווי מיומן

לאורך זמן

ניהול עמוד פרופיל לינקדין לעסקים הוא משימה אשר מצריכה מכם השקעה של משאבים לאורך זמן. החל משלב התכנון וההקמה של העמוד ועד ליום בו אתם מתחילים תהליך שיווק בלינקדין, דרך קמפיינים ממומנים שונים – ישנם כמה שלבים בדרך אותם מומלץ לבצע בצורה מקצועית. בדיוק מסיבה זו, אם אתם רוצים להחזיק בתדמית ציבורית ללא חת, רצוי להיעזר באיש מקצוע מומחה לינקדין. חברת פוש דיגיטל מלווה לקוחות פרטיים ועסקיים רבים בתהליך קידום ממומן בלינקדין לעסקים עד להשגת התוצאות האופטימליות לכל קמפיין. אנו מנתחים את סוג הפעילות בצורה מדויקת, מבצעים פרופיל לטרגוט לקוחות ומנהלים כל קמפיין ממומן של שיווק בלינקדין על הצד הטוב ביותר לטובתכם.

לפרטים נוספים פנו לצוות חברת פוש דיגיטל, עוד היום.

צרו עימנו קשר

ספרו לנו קצת על העסק שלכם
ואיך אתם מקדמים אותו בפייסבוק

אין זה משנה אם יש לך עסק קטן הזקוק לדחיפה ראשונית בפרסום ובקידום האתר או חברה בין-לאומית הזקוקה למערך שיווק דיגיטלי מלא עם איש קשר צמוד שיבנה עבורך אסטרטגיה שיווקית מקיפה – לנו יש את השילוב בין הכלים, הידע ואנשי המקצוע המנוסים והמוסמכים – שיאפשר לך להזניק את העסק שלך במרחבים הדיגיטליים.

אנחנו כאן להקשיב

צרו איתנו קשר

כל הזכויות שמורות  © 2019 

Site By PUSH DIGITAL

Call Now Button דילוג לתוכן