קידום בגוגל

אז מה זה בעצם קידום בגוגל

רשת האינטרנט תופסת מקום גדול יותר ויותר במאמצי השיווק הדיגיטלי של חברות וגופים. כחלק מהמאמצים להגיע לקהל לקוחות גדול ככל האפשר – עסקים רבים בוחרים להקים אתר אינטרנט. אך חשוב לדעת כי להקים אתר אינטרנט זה לא די על מנת להגיע ללקוחות פוטנציאליים. על מנת שהאתר של העסק יגיע לחשיפה גדולה ככל האפשר – יש צורך לעשות עבורו קידום בגוגל.
קידום אתרים בגוגל חשוב מכמה סיבות. ראשית, גוגל הוא מנוע החיפוש העיקרי שבו משתמשים גולשים בארץ ובעולם. כאשר מבקשים למצוא דבר מה באינטרנט – מידע או עסק, נכנסים קודם כל לגוגל ומחפשים.
סיבה נוספת היא שמכיוון שעסקים רבים מאותו תחום מקימים אתרים וזקוקים לשיווק דיגיטלי – ישנה תחרות בתוצאות החיפוש של גוגל.

בן אדם מקבל צמיחה לעסק שלו

שני סוגי קידומים קיימים כיום

קידום ממומן וקידום אורגני בגוגל

ישנם שני סוגים של קידום בגוגל. הסוג הראשון נקרא קידום אורגני. הקידום האורגני מתייחס לתוצאות שמנוע החיפוש מאתר בעצמו (בעזרת האלגוריתם שלו). קידום אורגני בגוגל הוא עצמאי, ומלאכת הקידום של בעלי האתר או המקדם היא להתאים את האתר לדרישות של מנוע החיפוש, על מנת להופיע כמה שיותר גבוה בתוצאות.

קידום אתרים זה מתבצע בעיקר על ידי השגת קישורים שמופנים לאתר העסק, יצירת תוכן איכותי ונרחב באתר, וטיפול בסוגיות טכניות כמו מהירות העלאת הדפים והתאמה לטלפונים סלולריים.

קידום ממומן הוא קידום של שיווק ופרסום בגוגל. מדובר במודעות שמוצגות בין תוצאות החיפוש על ידי גוגל. אלו הן מודעות בתשלום, ובעלי האתר משלמים לגוגל על פי כמות הכניסות לקישור הממומן.

חשיבות הקידום כאמצעי שיווק

מאחר שכל עסק מעוניין להיחשף כמה שיותר ברשת, קידום בגוגל הוא היום חובה עבור כל בעל אתר. מומלץ לפנות לחברה מקצועית שעוסקת בכך, על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

בידקו את מיקום אתרכם בגוגל

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם עם פרטים לגבי האתר שלכם

Call Now Button דילוג לתוכן