5 דרכים להגדיל לקוחות ולשפר רווחיות

שידחפו את העסק שלכם קדימה

שיווק פירושו הבנת הדרכים להפגיש בין השירותים/המוצרים שלך לאנשים הזקוקים לו.

לעסקים רבים יש את המוצר הטוב ביותר אך אין את הידע לשווק אותו בצורה נכונה. לכן הכנו עבורך את המאמר 5 דרכים להגדיל את הלקוחות שלכם ולשפר רווחיות

איך להגדיל את כמות הלקוחות שלך בעזרת קידום עסקים

1. הכר את הלקוחות שלך

זה אולי נשמע ברור מאליו, אך רוב העסקים לא מבינים לעומק מה צרכי הלקוחות שלהם ולא מספקים מוצרים העונים על צרכים אלו. פרסום בפייסבוק לעסקים או פרסום בגוגל לעסקים יכול להיות בתקציבים גדולים אך ללא תובנות הלידים פשוט יהיו יקרים ולא איכותיים. מצא חברת פרסום המתמקדת באסטרטגיה שיווקית והבא לה את כל הדאטה שיש ברשותך ואת כל המידע שצברת במהלך השנים.

2. שפר את השירות לקוחות

לקוחות היום מצפים לשירות VIP מהיר ומקצועי. אם המענה ללקוחות שלך הוא מעל לכמה דקות, ואם מי שעונה ללקוחות שלך לא מקצועי מספיק, אתה בבעייה. שיחות טלפון הם הסיוט של כל עסק, הן לוקחות הרבה זמן ומפריעות לך לנהל את העסק שלך בצורה מסודרת.
* בניית אתר חנות – יכולה להוריד ממך עומס ולתת ללקוחות את כל המידע והמחירים באתר ואת האפשרות לקנות מוצרים אלו מבלי שיצטרכו להתקשר אלייך
* וואטצפ ביזנס – יתן ללקוחות שלך שירות מהיר ללא צורך בשיחה במהירות
* מערכת לניהול לקוחות – מערכת CRM יתן לך את הסדר שאתה צריך לנהל את הלידים ולנתב אותם לאנשי המכירות.

3. שפר את הקשר עם הלקוחות הקיימים

השתמש במיתוג כמו במחזיקי מפתחות ממתוגים. במקביל חפש הזדמנויות להגדיל את העסקאות עם הלקוחות הקיימים ולהיות במודעות שלהם כמו למשל מבצעים מיוחדים במייל האלקטרוני או בפגישה פרונטלית.

4. השתמש בפרסום במדיות החברתיות

המדיות החברתיות היא כלי אפקטיבי שעוזר למיתוג עסקים, קידום לעסקים וגם פרסום לעסקים . אנו מציעים לעסקים שבתחילת דרכם להשקיע במידע אינפורמטיבי ברשתות החברתיות עד שיגיעו לשלב בו יוכלו לעשות פרסום ממומן בפייסבוק או קידום אורגני באינסטגרם.

5. תמדוד ביצועים

עליך לפקח כל הזמן אילו פעולות שיווק עבדו יותר טוב ואילו פחות טוב. אם ביצעת ניהול קמפיין בפייסבוק וזה לא עבד, לא בהכרח שפייסבוק לא עובד לעסק שלך, יכול להיות שהבעייה היתה עם חברת הפרסום, כך גם קידום אתרים בגוגל.
אם אתה בוחר חברה לפרסום הקפד שתהיה מקצועית עם קבלות, אחרת אתה סתם תוציא כסף וגם לא יהיו לך תובנות נכונות מההשקעה

לסיכום,

אין גבול לדרכים לבצע קידום עסקים או פרסום לעסקים. לכל עסק יש את הדרך המתאימה לו לפי הסוג לקוחות שלו. על כל עסק להבין שכל פעולה שהוא מבצע הוא חייב למדוד את הביצועים ואחד מאותם טיפים לעסקים שלנו הוא לבקש כמה שיותר מידע והסברים מחברת הפרסום שלו לפני, במהלך ואחרי כל פעולה.
פוש דיגיטל מלווה עסקים רבים בארץ ובחו"ל, ברשתות החברתיות ובקידום אתרים בגוגל.
נשמח לבנות איתכם אסטרטגיה שיווקית ולעזור לכם בייעוץ פרסומי שתיתן פוש לעסק שלכם.

צרו עימנו קשר

אין זה משנה אם יש לך עסק קטן הזקוק לדחיפה ראשונית בפרסום ובקידום האתר או חברה בין-לאומית הזקוקה למערך שיווק דיגיטלי מלא עם איש קשר צמוד שיבנה עבורך אסטרטגיה שיווקית מקיפה – לנו יש את השילוב בין הכלים, הידע ואנשי המקצוע המנוסים והמוסמכים – שיאפשר לך להזניק את העסק שלך במרחבים הדיגיטליים.

אנחנו כאן להקשיב

צרו איתנו קשר

כל הזכויות שמורות  © 2019 

Site By PUSH DIGITAL

Call Now Button דילוג לתוכן