3 טיפים לעסקים קטנים

מאת פוש דיגיטל

עסקים קטנים רבים נתקלים בדרך כלל בבעיה תזרימית בכל הקשור באפיקי פרסום לעסקים.

מצד אחד, עסק שישקיע יותר מדיי בפרסום שגוי יכול להיכנס לקשיים כלכליים,

מצד שני, עסק שלא ישקיע כלל בפרסום גם יכנס לקשיים כלכליים מאחר שסביר להניח שלא יכנסו אליו לקוחות.

לכן עסקים קטנים שמחפשים לעשות פרסום לעסקים שלהם חייבים לפעול בדרכים החסכוניות והאפקטיביות ביותר, וליצור תשתית שממנה יוכלו לגדול ולנהל את הלידים בצורה נכונה.

קידום אתרים בגוגל לעסקים קטנים

1. שיתופי פעולה

פרסום לעסקים עלול להיות יקר, לכן שיתופי פעולה עם מכרים יכול להיות אופציה חלופית טובה עבור קידום עסקים.
ככל שתבצע יותר מעורבות עם עסקים אחרים, כך תוכל ליצור יותר שיתופי פעולה. שיתוף פעולה נכון יכול להתבסס על פי תגמול כספי או על פי מתן לקוחות וקבלת לקוחות.

הטיפ שלנו – חשוב מאוד לסמוך על החברה/האדם שאיתו אתה מבצע שיתוף פעולה מאחר ששיתוף פעולה לא אמין יכול להוות שם רע לעסק שלך.

2. פרסום בפייסבוק לעסקים

פרסום ברשתות החברתיות זוהי דרך מעולה להביא לקוחות פוטנציאלים וליצור מיתוגיות סביב העסק שלך. פתיחת בלוג שבו תספק תכנים אינפורמטיביים ללקוחות שלך, הצגת מוצרים חדשים או אירועים של העסק שלך יפתחו בפניך דלתות חדשות לעסקאות חדשות ויתנו פרסום לעסקים שלכם.

הטיפ שלנו – אם אתה מגיע לתקציב ברשתות החברתיות מעל 3,000 ₪ כדאי לפנות לגורם מקצועי כמו חברה לפרסום שתנהל לכם את התקציב ולשלב קידום אתרים אורגני.
לא רק שהתקציב יושקע בצורה יעילה ומקצועית, זה גם יוריד ממך הרבה מאוד זמן התעסקות ויאפשר לך להתעסק בדברים החשובים שבעסק שלך.

3. כרטיסי ביקור אלקטרונים

כרטיסי הביקור המסורתיים עברו מזמן לכרטיסי ביקור אלקטרונים. ישנם הרבה אתרים המציעים כרטיס ביקור אלקטרוני המספק פרסום בגוגל לעסקים בחינם. גם על ידי הרשמה לגוגל ביזנס תוכל לפתוח דף עסקי.

הטיפ שלנו – כאשר העסק גדל כדאי להשקיע בבניית דף נחיתה או בניית אתר תדמית. במקרה הצורך גם בניית אתר חנות. מומלץ לבנות אתר רק אצל חברת פרסום המתמחה בבניית אתרים, לבקש דוגמאות מראש ולעשות איפיון מסודר. כך שיהיה תיאום ציפיות ותדע כמה אתה משלם ומה אתה מקבל.

יש שאלות? אנחנו כאן בשבילכם!

תוכל לפנות אלינו ביצירת קשר במייל או בטלפון לקבלת ייעוץ פרסומי ללא עלות.
לצוות המומחים של פוש דיגיטל יש ניסיון רב בכל הקשור ל-פרסום לעסקים, קידום עסקים, טיפים לעסקים, קידום אתרים בחו"ל ועוד.

אנו נוכל לתת לך פוש עם ליווי עסקי פרסומי לפי המטרות והיעדים שלך עד לשלב הבא.
אז למה אתה מחכה?

צרו עימנו קשר

אין זה משנה אם יש לך עסק קטן הזקוק לדחיפה ראשונית בפרסום ובקידום האתר או חברה בין-לאומית הזקוקה למערך שיווק דיגיטלי מלא עם איש קשר צמוד שיבנה עבורך אסטרטגיה שיווקית מקיפה – לנו יש את השילוב בין הכלים, הידע ואנשי המקצוע המנוסים והמוסמכים – שיאפשר לך להזניק את העסק שלך במרחבים הדיגיטליים.

אנחנו כאן להקשיב

צרו איתנו קשר

כל הזכויות שמורות  © 2019 

Site By PUSH DIGITAL

Call Now Button דילוג לתוכן