15 סיבות שבזכותן אתם צריכים

SEO איכותי באתר שלכם

כדי להביא את האתר שלכם למצב שיא ההצלחה והחשיפה, אי אפשר להתעלם מהחשיבות של קידום אתרים אורגני בגוגל. ואם אתם לא בטוחים שזו היא האסטרטגיה שלכם, הצוות המקצועי של חברת "פוש דיגיטל" אסף לכם את כל הסיבות שיוכיחו לכם אחרת.

קידום אורגני בגוגל

כל הסיבות להצלחה הווירטואלית שלכם

קידום אורגני בגוגל היא החלטה, ויש לה כמה וכמה סיבות מאוד טובות:

 1. נראות אינטרנטית – 99.8% מהאתרים ברשת לא מוצגים בעמודי התוצאות הראשונים של גוגל ולכן הגולשים פשוט לא מגיעים אליהם. קידום אורגני בגוגל היא הטכניקה שתגלה ליותר גולשים את האתר שלכם.
 2. אוטומציה מוחלטת – בקידום ממומן עם הפסקת הקמפיין מפסיקה גם תנועת הלקוחות באתר. מה שלא קורה בקידום אורגני נכון ומקצועי, בו כל העת זורמים גולשים לאתר.
 3. ניתור ושיפור – תנועת גולשים בתהליך קידום אתרים אורגני מאפשרת לכם להתאים את משפך המכירות ולבצע שינויים לייעול יחסי ההמרה.
 4. תחרות הוגנת עם שחקנים מובילים – המתחרים הגדולים שלכם בוודאי משתמשים בתהליך הקידום האורגני והם "גונבים" את תשומת הלב של הלקוחות. במצב כזה מוטב להשקיע עכשיו מאשר להבין את גודל הטעות אחר כך.
 5. חשיפה עצומה – רוב הגולשים בגוגל מקליקים על קישורים אורגניים ולא על קישורים ממומנים.
 6. אמינות ווירטואלית – אתרים המדורגים בעמודי התוצאות הראשונים נתפשים כאמינים ומהימנים יותר בעיני הלקוחות, ויש לכך השפעה ישרה על הנכונות לבצע רכישות באתר.
 7. חוויית משתמש – עבודת קידום אתרים משדרגת באופן אוטומטי את המראה הוויזואלי, הארגון ואת הפרמטרים הטכניים של האתר והופכת אותו לנוח יותר לגולש.
 8. קידום לפי אזור גיאוגרפי – כאשר האתר נבנה סביב חנות פיזית, קידום אורגני גיאוגרפי יכול ליצור תקשורת עם קהל הלקוחות ולגרום להם להגיע לחנות.
 9. עדכונים ושיפורים – גוגל עושה מאמצים קבועים לשפר את האלגוריתם ולקדם רק את האתרים החזקים והאיכותיים ביותר.
 10. אסטרטגיה לטווח הארוך – היסודות לקידום אתרים נבנים עם הקמת האתר והם משרתים את צרכי המנהלים לאורך שנים ארוכות.
 11. פיתוח עסקי – יש לכם לאן לשאוף בקידום העסק, לחיפושים חדשים, בטכניקות מיוחדות או בדפי אתר ייחודיים לכם.
 12. מיתוג – קידום אתרים איכותי מכיר לקהל הגולשים את המותג ומבסס את שמו במקורות חיפוש רבים.
 13. טרגוט – "השפה" שבה אתם מדברים תמשוך את הקהל המתאים לכם ואתם יכולים לשנות אותה בהתאם לשינויים בקהל היעד של האתר.
 14. תחזוקה נגישה – אין צורך להשקיע משאבים מטורפים כדי לשמור על מיקום האתר האורגני לאורך הזמן.
 15. עלות – העלות אל מול קידום ממומן נוחה יחסית ומאפשרת גם לעסקים קטנים לפרוץ ובגדול.

קידום אורגני בגוגל – בעזרת צוות תותחים מקצועיים

כדי להבטיח שתצליחו להביא את האתר למצב שיא החשיפה, אתם צריכים לעבוד בצורה מקצועית ולאורך זמן. וזו היא בדיוק המשימה שלנו, אנשי צוות קידום האתרים של חברת "פוש דיגיטל". אז למה אתם מחכים, פנו אלינו עוד היום ואנחנו כבר נביא אתכם לעמוד הראשון בגוגל!

צרו עימנו קשר

אין זה משנה אם יש לך עסק קטן הזקוק לדחיפה ראשונית בפרסום ובקידום האתר או חברה בין-לאומית הזקוקה למערך שיווק דיגיטלי מלא עם איש קשר צמוד שיבנה עבורך אסטרטגיה שיווקית מקיפה – לנו יש את השילוב בין הכלים, הידע ואנשי המקצוע המנוסים והמוסמכים – שיאפשר לך להזניק את העסק שלך במרחבים הדיגיטליים.

אנחנו כאן להקשיב

צרו איתנו קשר

כל הזכויות שמורות  © 2019 

Site By PUSH DIGITAL

Call Now Button דילוג לתוכן