לפני הכל אנחנו צריכים להבין מה זה בוט? בוט הוא תוכנה שמאפשר לעשות פעולות רבות בקליק. פעולות כמו שיתוף בקבוצות, לייקים לדפים, ליקיים בפרופילים, קליקים ועוד..

נראה שבעזרת הבוט אפשר להגיע לאלפי אנשים בלי מאמץ והכי חושב בלי לשלם עבור זה לפייסבוק, נשמע מעולה! אז זהו שלא…

בוטים בפייסבוק אינסטגרם

כאשר אנחנו משתמשים בבוט, אנחנו משתמשים בתוכנה אשר יורה לכל הכיוונים. מחלקת לייקים באדיבות יתרה ומפרסמת בצורה שרירותית את הפוסטים שלנו ברחבי הרשת. נכון, בגלל הפעילות הזו אנחנו מקבלים יותר עוקבים ויותר לייקים. אך האם הלייקים הללו טובים לנו? אנו מניחים שלא, ונסביר:

כאשר הבוט מחלק לייקים או עוקבים באינסטגרם ישנו מנהג להחזיר לייק או עוקב. הבוט ירה לכל הכיוונים ולאחר מכן יתחילו לעקוב אחרכם לא מעט משתמשים חדשים. אבל האם המשתמשים האלה רלוונטיים לעסק שלכם? 99 אחוז לא. פייסבוק ואינסטגרם הן "קמצניות" בכמות החשיפות וחושפת לאחוז מאוד קטן את הפוסטים שלכם ורק אם הפוסט סוחף הרבה לייקים/ תגובות הוא ממשיך לחשוף לעוד אחוז מסוים. לצורך הדוגמא אם יש לכם בפרופיל 99 אחוז אנשים שסתם לחצו עוקב, פרסמת פוסט והוא לא זכה ללייקים. פייסבוק תזהה שהפוסט לא מעניין אף אחד ולא תחשוף אותו ליותר אנשים. מפעם לפעם פייסבוק תחשוף אתכם פחות ופחות.

לפייסבוק ולאינסטגרם ישנה בינה מלכותית. המערכת שלהם מזהה את התנהגות המשתמשים שלהם. כל כמה זמן משתמש עושה לייק, מי עושה שיתופים ובאיזה כמות ומי בדרך כלל לוחץ או מבצע מעורבות בתוכן.

כאשר אתם מכניסים מערכת בוטים לפרופיל שלכם, הבוט לא מתנהג כמוכם ולכן מתחילה להיות "תנועה חשודה" בחשבון שלכם. פייסבוק יכולה להתריע לכם על הפעילות או פשוט לחסום לכם את החשבון בלי שאלות ובלי התראה מוקדמת.

ניהול קמפיינים בפייסבוק

אם נחסמתם אתם צריכים לפנות לפייסבוק בבקשה לשחרר את הפרופיל שלכם מה שיכול לקחת באזור השבועיים. בשבועיים הללו אתם לא יכולים להיכנס לפייסבוק/ אינסטגרם. זה אומר שאתם מפסידים לקוחות ששולחים לכם הודעות או מגיבים לכם בפוסטים. אין קיצורי דרך בקידום העסק, עבודה קשה והתמדה תוביל אתכם לתוצאות טובות.

העלו תוכן רלוונטי עבור העוקבים שלכם. תוכן תוכן ושוב תוכן. ישנם עסקים רבים שבזכות העלאת תוכן איכותי ורלוונטי מצליחים להגדיל את כמות העוקבים שלהם והכי חשבו את כמות הרכישות. תבנו לעצמכם את הקהל שלכם, קהל שיהיה נאמן לכם ויחכה לתוכן שלכם כל יום. במידה ואתם מתחילת הדרך וצריכים פוש ראשוני אל תהססו להשתמש בקמפיין ממומן בפייסבוק. תוכלו לעשות זאת לבד או להיעזר בסוכנות דיגיטל שתעשה לכם ניהול קמפיין בפייסבוק.

צרו עימנו קשר

אין זה משנה אם יש לך עסק קטן הזקוק לדחיפה ראשונית בפרסום ובקידום האתר או חברה בין-לאומית הזקוקה למערך שיווק דיגיטלי מלא עם איש קשר צמוד שיבנה עבורך אסטרטגיה שיווקית מקיפה – לנו יש את השילוב בין הכלים, הידע ואנשי המקצוע המנוסים והמוסמכים – שיאפשר לך להזניק את העסק שלך במרחבים הדיגיטליים.

אנחנו כאן להקשיב

צרו איתנו קשר

כל הזכויות שמורות  © 2019 

Site By PUSH DIGITAL

Call Now Button דילוג לתוכן