קידום אתר

השיטה של המצליחנים לתפיסת מילות מפתח

גם אם אתם לא מומחה לקידום אתרים עם ניסיון רב שנים, יש דבר אחד שברור לכם מהרגע שמישהו מתחיל לשוחח אתכם על קידום אתרים SEO – מילות מפתח הן באמת המפתח להצלחה. כל קמפיין קידום אורגני בגוגל מבוסס עליהן וההצלחה לא יכולה להגיע מבלי שתדעו איך לבחור אותן בקפידה. וכמו כל החלטה, גם כאן יש כמה שיטות ייחודיות שיכולות לעזור לכם למצוא את מילות הקסם לקמפיין שלכם.

קידום בפייסבוק ובאינסטגרם

חמשת כללי הזהב לבחירת מילות מפתח

בתהליך קידום אתרים אורגני

כדי להביא את האתר שלכם לעמוד תוצאות החיפוש הראשי בגוגל חשוב לפעול על פי חמשת הדרכים הבאות לחיפוש מילות מפתח איכותיות:

  1. מיפוי הנישה – אי אפשר למצוא מילות מפתח, מבלי להכיר את הנישה בה אתם רוצים לבצע קידום אתרים אורגני. ככל וברורה לכם מה היא הנישה, כך תוכלו למקד את החיפוש שלכם למילים בהן אתם רואים מתחרים רלוונטיים.
  2. התייחסות למתחרים – אל תחששו להסתכל על עמודי המכירה או הבלוגים של המתחרים. שם תמצאו מידע רב משמעות, שמקדם אתכם עוד צעד אחד אל עבר המטרה המיוחלת. אתם רוצים לראות מה הן המילים שחוזרות על עצמן בטקסטים ואילו קישורים או תכנים ויזואליים עולים לאתרים המתחרים, ולהתאים אותם לאתר שלכם (מבלי להעתיק כמובן – גוגל ממש לא אוהבת אתרים שמעתיקים מידע!).
  3. תנועת גולשים – חשוב מאוד להבין, קידום אתרים אורגני בגוגל הוא תהליך שמתבסס על תנועה ערה של לקוחות. ולכן אתם רוצים למצוא מילים שיש להן נפח חיפושים טבעי גדול מאוד. בהתאמה יהיו לכם יותר גולשים שמתעניינים באתר ומעלים את ערכו אל מול האלגוריתם של גוגל בזכות מילות המפתח החזקות.
  4. קישורים איכותיים – מילות מפתח חזקות שמקושרות לאתרי מידע חיצוניים או לעמודים מתוך האתר שלכם, שוות זהב. האלגוריתם של גוגל מחזק משמעותית מילות חיפוש עם קישורים ומאפשר לכם להקפיץ בכמה שלבים קדימה כל תהליך קידום אתרים אורגני.
  5. שילוב טבעי בטקסט – מילות מפתח מנצחות הן מילים שהקורא לא מבחין בהן בטקסט. ככל והמילה זורמת באופן טבעי יותר והקורא מצליח להנות מהכתוב, כך התגובה למאמר היא טובה יותר ואתם מצליחים לשמור על הקורא באתר שלכם לפרק זמן ארוך יותר.

תהליך העבודה האידיאלי

בעזרת צוות מיומן ומנוסה

בכל מה שקשור לתהליך קידום עסקים באינטרנט, על אחת כמה וכמה בתחום האורגני, העבודה מחייבת סבלנות ועקביות. מהניסיון שלנו, שווה לעצור ולהבין האם אתם מצליחים לקלוע למטרה, בשלבים שונים של תהליך הקידום, כדי לשפר ביצועים ולהגיע לשיא ההצלחה ביעילות. ואם אתם מרגישים שהתהליך גדול עליכם, אנחנו נשמח לקחת מכם את האחריות ולהפעיל את כל הכלים העוצמתיים שלנו, לטובת ההצלחה המושלמת של בית העסק שלכם באינטרנט.

צרו עימנו קשר

אין זה משנה אם יש לך עסק קטן הזקוק לדחיפה ראשונית בפרסום ובקידום האתר או חברה בין-לאומית הזקוקה למערך שיווק דיגיטלי מלא עם איש קשר צמוד שיבנה עבורך אסטרטגיה שיווקית מקיפה – לנו יש את השילוב בין הכלים, הידע ואנשי המקצוע המנוסים והמוסמכים – שיאפשר לך להזניק את העסק שלך במרחבים הדיגיטליים.

אנחנו כאן להקשיב

צרו איתנו קשר

כל הזכויות שמורות  © 2019 

Site By PUSH DIGITAL

Call Now Button דילוג לתוכן