קידום אורגני מחירון

קידום אורגני מחיר

תוכן עניינים

בימים שבהם ברור הצורך בשירותי קידום אורגני, המחיר היא שאלה שאתם רוצים לקבל עליה תשובה ברורה.
כדי לסייע לכם להבין מה הוא טווח המחירים המקובל על בעלי מקצוע לתהליכי קידום אתרים אורגני, יצרנו לכם מחירון קידום אתרים מעודכן.

השירות שמתאים לכם – בעלות שמתאימה לכם

בנושא קידום אתרים מחיר לרוב הוא תלוי שירות, זמן, ואנחנו מציעים לכם שלושה מסלולי תמחור, בהתאם לסוג האתר ולצרכים שלכם, כדי להביא אתכם למקום הראשון בגוגל:

 1. חבילת Basic – תוכנית קידום אתרים בסיסית זו מיועדת לאתר בראשית דרכו, עם מספר מצומצם של כניסות לאתר (בדרך כלל עד מאה גולשים).
  אנו מציעים לכם להקפיץ את האתר הקיים שלכם לחשיפה רחבה יותר של קהל היעד, על בסיס שלוש פעולות מרכזיות.
  ראשית, אנו נאפיין את קהל היעד המרכזי של המוצר או השירות שלכם.
  לאחר שנבין אל מי אתם רוצים לפנות, נפתח במחקר מילות מפתח מעמיק, שיציג לכם את כל מילות החיפוש שהלקוחות הפוטנציאליים שלכם יחפשו.
  על בסיס מחקר המילים אנו נקדם אורגנית (SEO), אנו נקדם אתכם אורגנית למקום הראשון בתוצאות החיפוש של הלקוחות בגוגל.
  את תהליך ה SEO אנו נעמיק בעזרת העלאת שני מאמרים כתובים, בצורה איכותית ורהוטה, בכל חודש לאתר שלכם, ונעבה את הצלחת התהליך, בעזרת החלפת קישורים איכותיים עם אתרים שונים.
  מחיר חבילת השירות הזו, מתחילה מסכום של 1,500 ₪.
 2. חבילת Special – אתרים עם נפח פעילות רחב יותר, צריכים להעמיק את הרמה המקצועית. בניהול קידום אתרים בגוגל מחיר חבילת שירות לאתרים בינוניים (שבהם עד אלף כניסות), מתחיל מ 2,500 ₪.
  במסגרת חבילת השירות הזו, על בסיס כל השירותים של חבילת הבסיס, אנו נבצע תהליך אופטימיזציה עמוק ונרחב באתר שלכם, אשר כולל שדרוג לתמונות ולתוכן הקיים, כמו גם אופטימיזציה לקוד האתר איתו אתם עובדים.
  זאת לצד העלאה של ארבעה מאמרים מקודמים באיכות כתיבה מושלמת בכל חודש, והחלפה של קישורים איכותיים.
  וכדי לאפשר תנועת לקוחות ברמה רחבה יותר, אנו נעלה קמפיין טראפיק לאתר, שיניע את הגולשים לראות את התכנים שלכם.
 3. חבילת Premium – חבילה זו, מתאימה לאתרים מקצועיים, גדולים ומנוסים יותר. על בסיס כל השירותים בחבילות הקודמות, אנו נציע לכם ליצור תפוצה רחבה יותר של תנועת גולשים, לאתר שלכם. זאת, על ידי העלאת עשרה מאמרים מקודמים בכל חודש.
  במקביל, אנו נרכוש בשבילכם קישורים מאתרים גדולים ומקצועיים יותר, על פי הצורך המקצועי שניצב לפניכם. וזאת, בעלות של 3,250 ₪.
 4. חבילה מותאמת אישית- על פי שעות עבודה נתמחר לכם את עבודת הקידום שלנו. בין אם זה 8 שעות בחודש או 80 שעות בחודש. בחבילות קטנות מותאמות אישית נוכל להתמקד בדברים הקריטים כמו באגים, החלפת קישורים והכנסת מאמרים

אז קדימה, ולעבודה!

כל שנותר לכם בשלב זה, כדי להגיע למצב שיא החשיפה וההצלחה, הוא להבין ולמפות את הצרכים שלכם. ואם אתם לא יכולים לשים את האצבע במדויק על כל הדרישות המקצועיות שלכם, אנו נשמח לסייע לכם לעשות את הצעדים הראשונים בעולם הדיגיטלי, בזכות חבילות השירותים הדינאמיות שאנו מציעים.

שתפו את הפוסט
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

אנחנו כאן להקשיב

צרו איתנו קשר
Call Now Button

מחפשים חברת שיווק מקצועית?

אנו מזמינים אתכם לקבל את
התמורה הטובה ביותר להשקעה שלך

השאירו פרטים ונחזור בהתקדם

דילוג לתוכן