כולנו יודעים שהאינטראקציה הראשונית עם הלקוח, מתחילה ברגע שאנחנו מתחילים לשוחח עמו. האמנם? שיר בהמתנה הוא הדרך הפשוטה והאטרקטיבית לקיים את האינטראקציה כבר מהשנייה הראשונה ולבסס את היחסים שלכם עם כל הלקוחות. אז כיצד מצליח מיתוג העסק באמצעות פאנטון עסקי? מהם היתרונות בשיטה? והאם יש לכך גם חסרונות?

כולנו מכירים את זה היטב: מחייגים לחברה גדולה ומוכרת, לנותן שירותים וותיק או לחנות כלשהי ושומעים שיר המתנה שמתייחס למותג שאליו חייגנו. השיר או הנעימה בליווי טון נעים וידידותי מרככים את רגעי ההמתנה ומונעים מאיתנו לשמוע את צליל המענה המעיק. אם מדובר בעסק קטן ועד בינוני, יהיה אפילו מדובר בתחושה של זמן המתנה קצר יותר. פאנטון עסקי הוא הדרך האולטימטיבית לתקשר עם לקוחותיכם, תוך הפיכתכם למותג מכובד ואיכותי מהשורה הראשונה, שמעמיד את התנאים הטובים ביותר בסוגיית השירות.

פנאטון לעסק

היתרון המרכזי ביצירת מוזיקה בהמתנה, הוא היכולת להשמיע את המסרים שלכם בצורה אופטימית ונינוחה לקהל היעד פעם אחר פעם. ההאזנה מצד אחד נוחה למאזינים הממתינים ומצד שני, חושפת אותם לאפשרויות המוצעות אצלכם ומחדדת את המיתוג, כך שתתקבל כלפיכם יותר הכרה ולגיטימציה. בעולם העסקי, קוראים לזה "מצב של WIN-WIN".

האפקט המרגיע

כל ג'ינגל או שיר המתנה שיצרתם לטובת המענה הטלפוני, הופכים את ההמתנה לנעימה יותר. מעבר לכך, זוהי דרך מצוינת שבה הלקוחות שלכם משתמשים כדי לדעת שהגיעו למקום הנכון ולא טעו במספר. השימוש בקריינית או קריין מוכרים, הופך גם את הטון לידידותי יותר ובגובה העיניים, כך שהמסרים מועברים באופן חלק וללא התנגדות, מעצימים את תדמית העסק ומנגישים את אפשרויותיו המקצועיות.

שיר המתנה נעימה הוא מוצר שעסקים רבים מגלמים כחלק מהוצאות השיווק והפרסום, המהווים ברמה הממוצעת כ-20% מכלל ההוצאות העסקיות. זהו מישור מיתוגי שמתאים בראש ובראשונה לעסקים, משרדים וחנויות שיש להם מענה טלפוני פעיל כלשהו. מעבר לכך, אם אתם עסק של אדם אחד ומתנהלים הרבה טלפונית מול לקוחות ופניות, תוכלו להטמיע ג'ינגל או שיר המתנה שישרת את מטרותיכם. מטבע הדברים, האופציה פחות מתאימה למי מכם שאינם מתקשרים עם הלקוחות דרך הטלפון או מספקים באמצעותו פעולות שירות, ייעוץ ומכירה.

באופן כללי, ניתן לומר שפאנטון עסקי הוא כלי מיתוגי שיווקי שיתרונותיו עולים על חסרונותיו. ויחד עם זאת, השקעה כספית בפאנטון שלא לצורך, תהפוך למיותרת ולא תוכל לעזור לכם לפקס את קהל היעד ולהגדיל את היקף הלקוחות והמכירות. מעבר לכך, חשוב לדאוג לשיר המתנה אטרקטיבי ואיכותי, בעל טונציה וצלילים נעימים, מזמינים ולבביים. כל מאמץ לבצע זאת באופן אחר ואף בלתי מקצועי, עלול לעלות לכם בזעמם של המחייגים ולתפוס אתכם כבלתי מקצועיים מספיק. אם תעשו זאת נכון, תוכלו להרוויח את מלוא היתרונות בהעברת המסרים שלכם והענקת רושם ראשוני מוצלח.

צרו עימנו קשר

אין זה משנה אם יש לך עסק קטן הזקוק לדחיפה ראשונית בפרסום ובקידום האתר או חברה בין-לאומית הזקוקה למערך שיווק דיגיטלי מלא עם איש קשר צמוד שיבנה עבורך אסטרטגיה שיווקית מקיפה – לנו יש את השילוב בין הכלים, הידע ואנשי המקצוע המנוסים והמוסמכים – שיאפשר לך להזניק את העסק שלך במרחבים הדיגיטליים.

אנחנו כאן להקשיב

צרו איתנו קשר

כל הזכויות שמורות  © 2019 

Site By PUSH DIGITAL

Call Now Button

הישארו מעודכנים

קבלו עדכונים חמים
ישירות למייל

דילוג לתוכן