מה זה בעצם

פרסום בדיגיטל?

בעבר עולם הפרסום היה בעזרת פרסומות בטלוויזיה, שלטי חוצות ופליירים. משנה לשנה ישנה צמיחה בשיווק באינטרנט ויותר ויותר אנשים מעדיפים את השיווק המודרני מול השיווק המסורתי.

ואיך לא? עם כל כך הרבה יתרונות:

  1. השיווק המודרני מגיע לקהל היעד, לאחר פילוח.
  2. ניתן לפרסם גם בתקציב נמוך.
  3. הפרסום מדיד לרמת ליד, קליק וחשיפה.
  4. הקריאטייב מדויק בהתאמה אישית לקהל היעד.

כל פלטפורמה שיווקית כמו פייסבוק וגוגל מגדילים את כמות הפרמטרים שאליו תוכלו לפרסם, קידום בעזרת גיל, מין, מיקום, התנהגות ועוד..

אז איך זה עובד ?

נניח ששילמתם עבור מודעה לפי חשיפות ברשת החיפוש של גוגל, המודעה תופיע ברשת החיפוש עם המילה "מודעה" בשחור ככה:

ההבדל בין ממומן לאורגני

כך שמי שיחפש את המוצר/שירות שלכם, התוצאה שלכם תופיע כתוצאה ראשונה. גוגל מחשיבה מה הביד (הצעת המחיר) שאותה פרסמתם מול ציון האיכות שלכם (ציון איכות של האתר ניתן על ידי גוגל הנמדד מ1-10).  

לדוגמא:

טבלה של קידום אורגני

קידום באינטרנט / שיווק דיגיטלי / קידום

לפי הדוגמא גוגל תעדיף את מקדם ב', כי למרות שגוגל רוצה להרוויח יותר כסף חשוב לה גם שהמודעה תהיה רלוונטית ושהחווית המשתמש תהייה טובה. אנחנו בפוש דיגיטל יודעים איך לעלות לכם את הציון איכות כדיי שתשלמו הרבה פחות.

אתרים מתחלק לשני נושאים:

אנשים מסתכלים על קידום אורגני

קידום אורגני וקידום ממומן

קידום אורגני זאת העבודה שמגדילה את ציון האיכות, זאת עבודה של חברת פרסום שמסתכלת על העסק בצורה של מאקרו ואז נכנסת לדברים הקטנים בצורת מיקרו. קידום אורגני זאת עבודה שכל יום צריכה להיעשות, ככל שהאתר יותר גדול כך הוא מצריך יותר עבודה של קידום פר חודש. קידום ממומן לעומת זאת הוא הינו תשלום לפלטפורמה קמפיינים בגוגל/ פייסבוק/ אינסטגרם. התשלום מקנה לנו אפשרות ליותר חשיפות/ יותר קליקים בכך נוכל להגדיל את כמות הלידים. אל תשחקו על הכסף שלכם! חברת פרסום יכולה לחסוך לכם כסף, איך? ישנם הרבה פרטים שהמפרסמים יודעים ואתם לא, חברות הפרסום חיות פרסום ומתעסקות בזה יום יום. חברות הפרסום יודעות לבצע ניתוח סטטיסטי ואנליטי הכולל בדיקות נוספות שעושים כדיי לראות לאיזו מודעה נכנסו יותר ולאיזו פחות. מלבד קידום אורגני וקידום ממומן, חברות הפרסום כוללות גיבוי לאתר כדיי שלא יקרוס ותחזוקה שוטפת אנחנו בפוש דיגיטל מצרפים לכם את זה במתנה בחבילה.

כל עסק שונה בשירותים שהוא מציע, בקהל יעד שלו, בתחרות ובמיקום. ולכן,לכל עסק מתאים שירות אחר. אנחנו בפוש דיגיטל קודם כל מקשיבים לבעל העסק ומבינים מה היעדים שלו ואז מגבשים אסטרטגיה. האסטרטגיה נגזרת מעלות הלידים, איכות הלידים וכמות הלידים. המטרה שלנו היא המטרה שלכם, כמות לידים זולה, איכותית וגדולה. לכן לאחר שגיבשנו איזו פלטפורמה תתאים עבורכם, אפשר לצאת לדרך!

צרו עימנו קשר

התחילו לקדם את האתר שלכם

אין זה משנה אם יש לך עסק קטן הזקוק לדחיפה ראשונית בפרסום ובקידום האתר או חברה בין-לאומית הזקוקה למערך שיווק דיגיטלי מלא עם איש קשר צמוד שיבנה עבורך אסטרטגיה שיווקית מקיפה – לנו יש את השילוב בין הכלים, הידע ואנשי המקצוע המנוסים והמוסמכים – שיאפשר לך להזניק את העסק שלך במרחבים הדיגיטליים.

אנחנו כאן להקשיב

צרו איתנו קשר

כל הזכויות שמורות  © 2019 

Site By PUSH DIGITAL

Call Now Button דילוג לתוכן