מה הקשר בין פיתוח אתרים

בצורה נכונה לקידום אורגני

אחד מהאמצעים היעילים ביותר לפרסום עצמי או  עסקי בעולם המודרני הוא האינטרנט. הפרסום באינטרנט יעיל יותר כאשר מבצעים קידום אתרים אורגני.

כל עסק זקוק ללקוחות על מנת להתקיים, אבל לא סתם לקוחות פוטנציאליים, אלא לאלה שאכן יהיו מעוניינים לרכוש את מוצריו או שירותיו. אם טרם בניתם אתר עבור העסק,  ואם יש לכם אתר יותר מכמה חודשים, בוודאי כבר קיבלתם לפחות הצעה אחת או שתיים לקדם עבורכם את האתר. קידום אתרים מאפשר לבצע את החיבור, בין קהל הלקוחות המתאים לבין העסק. 

ועדיין לא פעם למרות שבניתם אתר איכותי ומזמין, המכירות שלכם לא יעלו ללא חשיפה מתאימה לאתר. קידום אתרים היא לרוב הדרך המצוינת המובילה לפיתוח אתרים. קיימות שתי אפשרויות עיקריות, קידום אורגני או קידום ממומן. קידום אורגני בגוגל הוא בעל יתרונות ועליו נרחיב במאמר זה.

הקשר בין פיתוח אתר לקידום אתר

מה זה בכלל קידום אורגני?

קידום אורגני הינו אמצעי לקדם אתר או מוצר של חברה או בעל עסק מכל סוג שהוא. במסגרת הקידום האורגני, בדרך כלל יקודם אתר הלקוח באמצעות טקסטים ומילות מפתח, שמטרתם להעלות את האתר לתוצאות החיפוש הראשונות במנועי החיפוש ברשת, בפרט מנוע החיפוש של גוגל. מדובר בתהליך מתמשך העוסק בהתאמת מבנה הקוד, מבנה האתר והתוכן לאלגוריתמים של גוגל ולחוויית המשתמש.

מהם היתרונות בקידום אורגני?

וכיצד הוא מסייע לי בקידום האתר?

להביא תנועה רבה לאתר זה תמיד דבר טוב, אבל חשוב שהתנועה הזו גם תהיה איכותית. איכות התנועה נמדדת עפ"י כמה פרמטרים:

  • משך הזמן בו הגולשים נמצאים באתר
  • מספר העמודים הנצפה בממוצע, וכן רמת התקשורת עם המבקרים באתר כמו רישום לעדכונים, רכישת מוצרים וכו'
  • והדבר האחרון כמה כסף נכנס לנו מכל גולש.

כדי ליצור תנועה איכותית באתר, יש צורך בהתאמת התוכן לגולשים. לדאוג להתאמה בין מה שהמבקר באתר רואה בתוצאות החיפוש לבין מה שהעמוד מכיל בפועל, זהו אחד מן התפקידים היותר חשובים של הקידום.

 

באמצעות קידום אורגני ישנה אפשרות לשיתופי פעולה וקישורים עם בעלי מקצוע נוספים. לכל בעל מקצוע קיימים בשוק בעלי מקצוע משלימים, שאיתם ניתן ליצור שיתוף פעולה, שעשוי להוביל לקבלת קישורים רלוונטיים ואיכותיים. לדוגמה: טכנאי מזגנים יכול לכתוב מאמר ובו טיפים לשמירה על מזגנים בחורף לאורך שנים, עם קישור יוצא לאתר שלו. מאמר כזה יכול להתפרסם ברשת למכירת מוצרי חשמל, ולספק ערך רב ללקוחות הפוטנציאלים של הרשת.

 

על בית העסק להתבלט בין המתחרים הרבים. ידוע שגולשים, נוטים להתמקד בתוצאות החיפוש הראשונות בלבד. מדובר לא רק בעמוד התוצאות הראשון, אלא ממש בתוצאות הבודדות הראשונות, עם תשומת לב מיוחדת לתוצאה הראשונה. משמע – ללא קידום אורגני איכותי שיתבצע בצורה היעילה והנכונה ביותר אתם תשארו הרחק מאחור.

 

חשוב לזכור קידום אורגני מוצלח, יש להתחיל כבר בשלב תכנון והקמת האתר: פילוח קהלי היעד, ניתוח מילות מפתח רלוונטיות לחיפוש, איסוף וארגון התוכן ועוד. אלו חשובים מאוד, כבר בשלבי האפיון, בתהליך בניית אתר האינטרנט שלך.

צרו עימנו קשר

אין זה משנה אם יש לך עסק קטן הזקוק לדחיפה ראשונית בפרסום ובקידום האתר או חברה בין-לאומית הזקוקה למערך שיווק דיגיטלי מלא עם איש קשר צמוד שיבנה עבורך אסטרטגיה שיווקית מקיפה – לנו יש את השילוב בין הכלים, הידע ואנשי המקצוע המנוסים והמוסמכים – שיאפשר לך להזניק את העסק שלך במרחבים הדיגיטליים.

אנחנו כאן להקשיב

צרו איתנו קשר

כל הזכויות שמורות  © 2019 

Site By PUSH DIGITAL

Call Now Button דילוג לתוכן