בעלי אתרים רבים לא מכירים

את אחד ממנועי ההצלחה הגדולים ביותר

אחד מערוצי השיווק, הפרסום והמכירה הטובים ביותר בשנים האחרונות הוא אתרי אינטרנט. לא מעט בתי עסקים ואף אנשים פרטיים בוחרים לנצל את ההזדמנויות הרבות שרשת האינטרנט מציעה ומשווקים את מוצריהם או שירותם ברשת. עד לפני מספר שנים, טרום פריצתו של העידן המודרני ובראשותו רשת האינטרנט, עסקים רבים היו מפרסמים את המוצרים או השירותים שלהם במודעות עיתונות. מודעות אלה אכן חושפות את המוצר או השירות לעיניהם של רבים אך רובם כלל לא מעוניינים בהצעה שמוצעת במודעה. לכן, אחוזי ההמרה של מודעות עיתונות נמוכים במיוחד. לעומת זאת, אתרי אינטרנט חושפים את המוצר או השירות אך ורק לעיניהם של לקוחות פוטנציאליים אשר הקלידו מילות חיפוש רלוונטיות. אחוזי ההמרה וההצלחה גבוהים הרבה יותר ומאפשרים חשיפה רבה ואיכותית. במידה וגם אתם מעוניינים ליהנות מכלל יתרונות השיווק, הפרסום והמכירה של אתרי האינטרנט, חשוב להכיר את אחד ממנועי ההצלחה הגדולים ביותר.

קידום אורגני מנצח קידום ממומן

אנשים רבים אשר השקיעו לא מעט כסף עבור בניית אתרי אינטרנט איכותיים ומקצועיים מאוד, מופתעים לגלות כי האתר לא מצליח לייצר את התוצאות להן הם ציפו. הם היו בטוחים שהשקעתם בבניית האתר ללא כל התפשרות יבואו לידי ביטוי בהצלחת האתר למשוך כמות אדירה של גולשים. אך בפועל, האתר בקושי מצליח לייצר תוצאות ולעיתים אף בכלל לא. הסיבה לכך נובעת מהעבודה כי האתר מופיע בעמודים האחרונים אשר מוצגים בתוצאות החיפוש של גוגל. הגולשים הפוטנציאליים מסתפקים בעמוד הראשון בלבד ולכן כל האתרים אשר מופיעים בעמודים לאחר מכן, לעיתים הופכים לא רלוונטיים.

קידום אתרים - כך תבטיחו את הצלחת האתר שלכם

על מנת להצליח לקדם את אתר האינטרנט שלכם במעלה התוצאות אל עבר העמוד הראשון של גוגל למילות החיפוש הרלוונטיות, חשוב להכיר את שירותי קידום אתרים. שירותי קידום אתרים אינם בגדר מותרות אלא חיוניים במיוחד להצלחתו של האתר שלכם. קיימים שני ערוצים מרכזיים לשירותי קידום אתרים, הערוץ הראשון הוא קידום אתרים ממומן והשני הוא קידום אתרים אורגני. קידום אתרים ממומן מחייב את בעלי האתר בתשלום קבוע תמורת מקום בעמוד הראשון של גוגל. לעומת זאת, קידום אורגני מאפשר לבעלי האתרים ליהנות משהות בעמוד הראשון ללא תשלום כלל.

הליך הקידום האורגני כולל כמה וכמה שלבי אופטימיזציה חשובים שיש להעביר את האתר. בין כלל פעולות האופטימיזציה חשוב לוודא כי כל התמונות המשולבות באתר ברמת איכות גבוהה במיוחד, טעינת האתר מהירה ואינה מצריכה מהלקוחות המתנה ממושכת, שילוב מאמרי תוכן הכוללים מילות מפתח רלוונטיות ועוד. פעולות אלה גורמות למנועי החיפוש המתקדמים של גוגל לזהות את האתר שלכם כאיכותי ומעשיר את הלקוח, מה שגורם להם לקדם אותו באופן טבעי אט אט עד לעמוד הראשון.

צרו עימנו קשר

אין זה משנה אם יש לך עסק קטן הזקוק לדחיפה ראשונית בפרסום ובקידום האתר או חברה בין-לאומית הזקוקה למערך שיווק דיגיטלי מלא עם איש קשר צמוד שיבנה עבורך אסטרטגיה שיווקית מקיפה – לנו יש את השילוב בין הכלים, הידע ואנשי המקצוע המנוסים והמוסמכים – שיאפשר לך להזניק את העסק שלך במרחבים הדיגיטליים.

אנחנו כאן להקשיב

צרו איתנו קשר

כל הזכויות שמורות  © 2019 

Site By PUSH DIGITAL

קידום SEO מתעסק הרבה בנראות האתר, ההמלצה היא לבנות אתר בוורדפרס ולהיות תחת שרת יופרס.
אם הזמן טעינה איטי, והאתר לא מודרני, תהליך קידום האתר יפגע.

כמו יוטיוב, פייסבוק, אינסטגרם. אתר שיש לו עמוד פייסבוק ומקבל ממנו קישור דומה לקישור מאתר רגיל.
לכן גוגל תיתן לכם בונוס לרשתות חברתיות ובעיקר אם יש בהן כמות עוקבים ומעורבות גדולה.

כמו שימוש באנליטיקס וSearch Console-, בעזרתם תוכלו לקבל תובנות ולבצע אופטימיזציה נכונה על האתר.

צרו עימנו קשר

Call Now Button דילוג לתוכן